2017 Honda Civic | DBA 4000 Series T3 Slot Brake Rotor [Rear] | DBA43701S
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Quantity
COMPATIBLE APPLICATION(S) - DBA43701S:
2017 Honda Civic
TECHNICAL SPECIFICATIONS:
  • Center Hole Diameter: 70 mm
  • Discard Thickness: 11 mm
  • Nominal Thickness: 11 mm
  • Outside Diameter: 304.5 mm
  • Overall Height: 43.7 mm